Ürün Arama Ekranı

Müşteri barkod okutarak veya arama ifadesini yazarak aramasını yapar. Stok durumu, miktarı, lokasyonu, fiyat bilgisi stok programından ve resim, özet bilgi vs. diğer bilgiler de kibo katalogdan gelerek müşteriye ürün ile ilgili detaylı bilgi sağlanmış olur. Ayrıca istenirse işletmenin stoğu dışında olan ürünlerin piyasa durumları da müşteriye sağlanabilir ve sipariş/tedarik ekranı olarak da kullanılabilir. Mobil cihaz üzerinden kamera işlevi de barkod okuyucu olarak kullanılabilir. Ardışık barkod okumaya uygun olduğundan, Fiyat-Gör olarak Tablet veya barkodlu dokunmatik ekranlarla rahatlıkla kullanılabilir.

Devamı

SIK SORULAN SORULAR

Paket ve Modül Ücretlerine Vergi Dahil midir ve Ödeme seçnekleri nelerdir?

%18 Kdv dahil değildir. Hesaba havale veya Kred kartı tek çekim seçeneği vardır. Yıllık lisanslama yapılıp aylık veya yıllık şeklinde ödeme yapılabilir.

Muhasebe Programıma nasıl entegre edebilirim?

Panel tarafında enteegrasyon kısmına sql tabanlı programlar için bir sorgu fomatımız vardır. Veritabanı bağlantı bilgileri de yazılırsa işlem tamamlanır.

Kendi stok programımda olupta kibo katalog da olmayan ürünler ekleniyor mu?

Evet. Kibo katalog da eşleşmeyen ürünlerde ekleniyor. Aramalarda çıkıyor. Fiyat-gör işlevinde asıl referans işletmenin kendi stoklarıdır.

Kibo katalog ve enteegrasyon ne sıklıkla güncelleniyor?

Kibo katalog günlük olarak güncelleniyor. yeni çıkan kayıtların takibini okuyucu ekranında yapabilirsiniz. Entegrasyon da panelde günün belli saatlerinde verileri çekim için ayarlanıyor. Entegrasyon ürün detayında canlı/anlık olarak da ayarlanabilir.

Eğitim ve Destek için ayrıca ücret alınıyor mu?

Lisanslama ve kiralama yıllık yapılmaktadır. Süresi boyunca eğitim ve destek hizmetleri ücretsizdir.

Hangi cihazlarda kullanılabilir?

Barkod okuyuculu tabletler, dokunmatik ekranlar, internet bağlı tüm cihazlarda kullanabilirsiniz. Kullanım amacınıza göre kibodan cihaz için destek alabilirsiniz.

Cep telefonundan mobil kullanabilir miyim?

Evet. Cep telefonunun kamerasını barkod okuyucu olarak da kullanabilirsiniz. Arayüz responsive cep table cihazlarına uygundur.

SİZİ ARAYALIM

Programla ilgili her türlü talebinizi yazabilirsiniz. Sizi en kısa sürede arayacağız.